Slovensko-EUR: změňte z KČ vpravo nahoře
CZK

Ice gel for lips, 33ml

Ledový gel je chladivý gel od firmy AS.

Navrženo pro snížení nepohodlí během permanentního makeupu rtů. Snižuje krvácení během procedury a zabraňuje následným otokům. Datum expirace: 36 měsíců. 

920,00 Kč

Složení:

Aqua 97,05% (voda)

Menthol 1% (účinná složka - mentol - Když se menthol aplikuje na kůži nebo sliznici, stimuluje tamní chladové receptory, což vede k pocitu chladu a osvěžení. Tento účinek může pomoci ulevit od bolesti, svědění nebo podráždění. Kromě toho má menthol mírné antiseptické vlastnost. Proto když aplikujete ICE GEL na otevřenou pokožku - po první vrstvě PMU - působí jako sekundární anestezie. Uleví od bolesti a vybělí pokožku.)

Hydroxyethyl ¨Cellulose 0,55% (je netoxická, vodou rozpustná polymerová sloučenina. V kosmetice slouží hydroxyethyl celulóza jako zahušťovadlo, stabilizátor emulzí a zlepšovatel konzistence.)

Sodium Metalbisulfite 0,2% (antioxidant, který pomáhá chránit produkt před zkázením způsobeným oxidací. Může také fungovat jako konzervační činidlo, které prodlužuje trvanlivost produktu tím, že inhibuje růst mikroorganismů.)

Sodium Chloride 0,9% (zahušťovadlo)

Methylparaben 0,05% (konzervační látka, která jsou známá pro své baktericidní a fungicidní vlastnosti.)

Propylparaben 0,05% (konzervační látka, která má antifungální a antibakteriální vlastnosti, které pomáhají chránit produkty před kontaminací mikroorganismy a prodlužují jejich trvanlivost.)

Tetrasodium EDTA 0,2% (Tato látka slouží primárně jako chelatační činidlo, což znamená, že váže kovy přítomné ve vodě, která je u ICE GELU velkou součást složení, čímž zabraňuje jejich reakci s dalšími složkami produktu. Díky tomu může pomáhat zlepšit stabilitu a zachovat účinnost produktu po delší dobu.)

Bez barviv.. Gel je čirý, obal růžový..


NEOBSAHUJE LIDOCAINE ANI ADRENALIN. Atd.....